Poloha a dosažitelnost

Ubytovací objekt se nachází v Josefově Dole, v části zvané Antonínov, která se rozkládá v nedaleké blízkosti centra obce. Chalupa je dopravně přístupná po celý rok, má vlastní uzamykatelné parkoviště pro cca 8 aut. Vlaková zastávka je 100m od objektu, autobusová zastávka necelý 1km.

  Vybavení a služby

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro až 20 osob v 8 ložnicích. V přízemí chalupy je prostorná jídelna s barem a ozvučením, kuchyň s kompletním zázemím na vaření, lyžárna, skladovací prostor a toalety. V prvním a druhém patře 7 samostatných neprůchozích pokojů, každý s vlastní koupelnou a WC a 1 apartmánový pokoj, opět se sociálním zařízením. V prvním patře je zároveň prostorná společenská místnost.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Po okolí je mnoho rozhleden např. Bramberk, Královka, Slovanka, Černá Studnice, Tanvaldský Špičák, Smrk a další. Výlety autem na hrady a zámky: Trosky, Kost, Sychrov, Hrubá Skála, Valdštejn, Frydlant v Čechách a další. Ski areály Špičák, Severák, Bedřichov. Vše v dosahu 4km a dostupné skibusem, autem, vlakem. Další vleky v místě Bukovka 0,5km, Lucifer 2km a trasa k běžecké magistrále. Cyklistické trasy, nový sportovní areál pro fotbal, tenis, volejbal, basketbal atd. 5 minut od chalupy. Bozkovské dolomitové jezkyně vzdáleny cca 25km, areál Pěnčín (korálky, kozí farma). Lázně Libverda se známou restaurací Obří Sud, městečko Hejnice. V Jablonci nad Nisou (krytý bazén, přehrada, muzeum, obchodní centra a jiné), v Liberci (bazén s tobogány, aquapark, IQ landia, muzeum, galerie, ZOO, botanická zahrada, Ještěd... ), Harrachov (sklárny, pivovar, lázně, muzeum, bobová dráha, lanové centrum, sjezdovky, skokanské můstky a jiné). Bobová dráha i v Janově.

Zpět


TOPlist
  Penzion Iveta Josefův Důl, Antonínov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Iveta
Ceník ubytování a stravování